قوانین


تمامی خدمات پارسی سئو تنها با پذیرش قوانین ارائه می شود. لذا خواهشمندیم پیش از سفارش قوانین را مطالعه کنید.

– خدمات پارسی سئو به وب سایت هایی که در لیست سیاه پلیس فتا قرار دارند ارائه نمی شود.

– پارسی سئو صرفا کار بهینه سازی را انجام می دهد و هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای سایت سفارش دهنده ندارد.

– پارسی سئو اختیار تام در رابطه با کد های مربوط به سایت سفارش دهنده تا آنجا که مربوط به سمت سرور نمی شود دارد.

– نتیجه بهینه سازی زمان تحویل پروژه پیداست و هیچ تضمینی در رابطه با دوام ابدی نتیجه در موتور های جست جو نیست. پارسی سئو ادعای کسی که ادعا میکند بهینه سازی ابدی کار اوست را قبول ندارد. هر چند سفارشاتی که به پارسی سئو واگذار میشوند به بهترین شکل بهینه شده و از دوام بسیار بالایی برخوردار است. برای دوام بیشتر سفارشات، پارسی سئو پس از تحویل پروژه راهکارهایی به مشتری ارائه میدهد تا دوام آن بالاتر رود. اگر سایتی که در گذشته از خدمات بهینه سازی ما استفاده کرده باشد و با گذشت زمان رتبه ایده آل زمان تحویل را از دست بدهد، ما پذیرای سفارش بهینه سازی از نو هستیم.

– پارسی سئو اختیار کامل در رابطه با لینک های داخلی و خارجی سایت سفارش دهنده را دارد.

– مادامی که پارسی سئو در حین انجام سفارش مشتری است، تمامی فعالیت ها در جهت بازاریابی، افزایش بازدید، تبلیغات، و… باید زیر نظر پارسی سئو باشد.

– سایت هایی که توسط گوگل جریمه شده اند هم از خدمات بهینه سازی ما مستثنا نیستند ولی از آنجا که هیچ تضمینی در قبال این سایت ها نیست، در صورت عدم موفقیت ما هزینه پرداخت شده به سفارش دهنده بازگزدانده می شود. و از آنجایی که ما برای برگرداندن سایت سفارش دهنده به وضعیت گذشته خدماتی را انجام دادیم، مبلغ 50000 تومان دریافت خواهیم کرد.

– موفقیت برای وب سایت های عادی ( وب سایت هایی که دچار گوگل پنالتی نشده اند؛ یعنی تمامی وب سایت ها ) در پارسی سئو به معنای آمدن 5 رتبه اول در صفحه اول گوگل و حتی الامکان رتبه 1 است حال اگر ما موفق به اینکار نشدیم هزینه اجرت که سفارش دهنده آن را متقبل شده است منهای درصد پیشرفت که از خدمات پارسی سئو حاصل شده است را طی 48 ساعت بر می گردانیم و اگر پیشرفتی حاصل نشده بود تمام هزینه مربوط به اجرت را بر می گردانیم.